KAREL 460V

KAREL 460V

Uzunluk (maks.): 4,60 m
Genişlik: 1,82 m
Ağırlık (yaklaşık): 260 kgr (konsolsuz)
HP maksimum: 40
Tasarım Kategorisi: C
Kişiler: 5/6
Motor Mili: Uzun

Karel 460V , üstün performans, denge ve alan sağlayan planya balıkçı tekneleridir. Yuvarlatılmış silahlar ve balıkçı teknesi karakteriyle modern tasarımı, ona benzersiz bir görünüm ve koltukların altında, ortada ve yan ceplerde büyük saklama alanı sağlar.

Kararlı ve denize uygun. Tüm güverte doluyken bile tekneyi yüzer halde tutabilen su geçirmez bir bölme ve kendi kendine boşalabilen bir kokpiti var.

Merkezi bir konsol mevcuttur ve 25HP’den su kayağı yapabilirler. İyi tasarlanmış gövdesi ve güvenilir V’si, 40HpHP’ye kadar dıştan takma motorlarla yüksek hızlarda mükemmel denge sağlar.

STANDART EKİPMAN

Çapa dolabı, Perimetrik Koruyucu Kauçuk Kalıp, merkezi kilitli dolap, 4 adet Fiberglas Selves İskele ve Sancak, deniz vernikli ahşaplar, pruva silindiri ve 2 pruva kancası, 2 kıç kilit ve kulpları, baş treyler halkası, kanalizasyonlu kendinden kurtarmalı kokpit İskele ve Sancak, Merkez Çıkarılabilir Koltuk, 4 ahşap kilit.

EKSTRA EKİPMAN

Güneş Çadırı (Kanvas), 6 perimetrik alüminyum ray, Fiberglas Güverte Kapakları, kürekler 2.5m, Ön camlı Merkezi Konsol, Direksiyon Sistemi, Direksiyon Simidi, Navigasyon elektrik tesisatı,

Hayallerinizi Daha Fazla Ertelemeyin. En İyi Olanlar ile Başlayın!