Kurumsal

Hasan Doğrucuoğlu ve eşinin kurduğu şirketimiz, Hasan Doğrucuoğlu’nun çocukluktan gelen tutkusu, aileden gelen imalat vizyonu, makine okumuş olmasından gelen geniş öngörüsüyle oluşmuştur. Yıllardan beri süregelen tecrübemizin marin sektöründe yakaladığımız başarılı ile örtüştüğünü düşünüyoruz. 13 yaşında iş hayatına başlamış ve ilk teknesini yine gençlik yıllarının başında imal eden kurucumuz başarısını buradan almaktadır. Bir aile şirketi olan şirketimiz müşterilerine de bu gözle bakmakta, güven, ürün kalitesi, her zaman ulaşılabilir olma garantisi ve samimiyetiyle kendisini ortaya koymaktadır.

Misyonumuz

Temsilciliğini yaptığımız marka ve hizmet sağladığımız alanlarda; siz değerli müşterilerimizin taleplerine, gelişen marin sektörüne paralel olarak cevap vermek ve hizmet anlayışını zirveye taşımaktır.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi değerli iş ortaklarımızın da katkılarıyla; tarafımıza gelen hizmet taleplerine en iyi şekilde karşılık vermenin yanı sıra her geçen yıl büyümekte ve gelişmekte olan marin sektörü ile paralel hareket etmektir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

En Seçkin ve En Güçlü Deniz Motorları, En Kaliteli Fiber Teknelerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Hayallerinizi Daha Fazla Ertelemeyin. En İyi Olanlar ile Başlayın!