Kurumsal

EDREMİT MISIRLI MARİN & MOTOR BOATS

Mısırlı Marin en iyi marin motorlar, tekne ve şişme botların, Edremit bayisidir. En güçlü motor alt yapısına sahip Honda ve Mercury Markalarının dıştan takma (outboard) motorları ve yedek parça ve aksesuarlarının da Balıkesir yetkili bayisi olarak da hizmet vermektedir. Aynı zamanda Honwave, Northstar, Grand ve Joker Şişme botlarının da yetkili satıcıdır. Fiberglass alt yapımızda ise Polonyanın en iyi ve ödüllü markası Pegazus’un da Türkiye Distrübitörlüğü’ni yapmaktayız.

En iyi, en yenilikçi ve konforlu tekne ile motor ürünlerini müşterilerine sunan Mısırlı Marin her daim en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmet düşüncesi ile müşterilerine hizmet etmiştir. Gerek müşteri sorunlarına çözüm yaklaşımıyla, gerek güler yüzlü ve tecrübeli çalışanları ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Misyonumuz

Temsilciliğini yaptığımız marka ve hizmet sağladığımız alanlarda; siz değerli müşterilerimizin taleplerine, gelişen marin sektörüne paralel olarak cevap vermek ve hizmet anlayışını zirveye taşımaktır.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi değerli iş ortaklarımızın da katkılarıyla; tarafımıza gelen hizmet taleplerine en iyi şekilde karşılık vermenin yanı sıra her geçen yıl büyümekte ve gelişmekte olan marin sektörü ile paralel hareket etmektir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

En Seçkin ve En Güçlü Deniz Motorları, En Kaliteli Fiber Teknelerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Hayallerinizi Daha Fazla Ertelemeyin. En İyi Olanlar ile Başlayın!